Přihláška RallyShow 2018

Online přihláška >>

Informace pro teamy a jezdce 2018

Rally Show a Helicopter Show je největší festival motorsportu a letectví v ČR (návštěvnost v roce 2017 byla 30 tisíc diváků).

Díky podpoře sponzorů jsme pro teamy připravili v letošním roce mimořádné podmínky pro jejich prezentaci, svezení i zábavu. Symbolické startovné (které je mnohonásobně refundované sponzorovanými jízdami) zahrnuje prostor pro jízdy v rozsahu testování (30 – 80km), pojištění zodpovědnosti, vstupenky pro partnery a další možnosti.
Sponzorované jízdy

Rally Show je prestižní akce pro teamy a jezdce, kteří si váží svých fanoušků a sponzorů a chtějí jim bez stresu poděkovat a nabídnout prezentaci jejich firmy před zraky desetitisíců diváků. V tomto roce budou mít teamy opět možnost svoji jízdou uchvátit nové sponzory i své V.I.P. partnery a nabídnout jim možnost se prezentovat na svých stájových vozech. Sponzorované jízdy budou teamům vypláceny na základě získaných kreditů. Každé soutěžní vozidlo si může samo stanovit cenu, za kterou sponzory bude vozit. Doporučujeme taxu od 2 do 15 kreditů za jedno kolo (200 – 1500 Kč) podle auta.

Přihlášky

Nechceme nikoho urazit, ale přihlášky budou potvrzovány na základě včasného podání a atraktivity vozidla nebo úspěchů jezdce. Abychom docílili špičkové úrovně, preferujeme pestrost vozidel. První rozjížďky jsou možné již v pátek. V sobotním odpoledním dobrovolném závodě “Finále mistrů” mohou letos startovat nejenom licencovaní jezdci, protože tento závod se pojede opět jako klubový (podrobnosti ještě doplníme).

Informace a program budou doplněny později.

Adresa pro zaslání přihlášky  rally@rallyshow.cz

Comments are closed.